Przejdź do treści

Przedszkole nr 52

Przedszkole nr 52

UNIQA-ubezpieczenie NNW dzieci/młodzieży do samodzielnego zakupu przez internet

Dzień dobry,

 

W związku z nowym rokiem szkolnym, zwracam się z prośbą o umieszczenie linku na Państwa stronie internetowej, do oferty ubezpieczenia NNW szkolnego w firmie UNIQA. 

 

Do wyboru dostępne są  4 elastyczne pakiety ubezpieczeniowe  dzięki czemu Rodzic/Opiekun dziecka  może dopasować zakres ubezpieczenia do swoich potrzeb. Zakres ubezpieczenia obejmuje uprawianie sportów bez dodatkowej składki.

Naszą ofertę rozszerzyliśmy dodatkowo o hejt w internecie, który w obecnych czasach stanowi bardzo powszechne zagrożenie dla dzieci i młodzieży w wieku szkolnym. Hejt w internecie obejmuje

pomoc prawną, wsparcie specjalisty IT oraz konsultacje z psychologiem (online lub stacjonarne) w przypadku, gdy ubezpieczona młoda osoba zostanie znieważona, pomówiona lub bezprawnie zostaną ujawnione informacje na temat jej życia prywatnego.

 

Dodatkowo ubezpieczenie można rozszerzyć o odpowiedzialność cywilną w życiu prywatnym, która chroni w przypadku nieumyślnego wyrządzenia szkody osobom trzecim.

Polisę można zakupić już od 43 zł za cały rok. Poniżej znajduje się link, który bezpośrednio przekieruje Rodzica/Opiekuna  na stronę gdzie można zakupić ubezpieczenie w ciągu zaledwie kilku minut bez wychodzenia z domu. Korzystając z poniższego linka uzyskuje się rabat w wysokości 10% na zakup ubezpieczenia dla dziecka – wystarczy użyć kodu: SZKOLNE10 

 

 

 

 

Gorąco zachęcam do zapoznania się z ofertą,  jeśli pojawią się pytania  zapraszam do bezpośredniego kontaktuNiniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

 

Biuro  UNIQA – 91 433 63 77

Magdalena Leśkiewicz 693 593 033

Agencja Generalna UNIQA

71-667 Szczecin

ul. Księcia Warcisława I 27/U-2

tel. 91 433 63 77kom.  605 548 598, 693 593 033

www.uniqa-szczecin.pl

oferta i karta produktu
OWU_szkolne
PID
Skip to content