Przejdź do treści

Przedszkole nr 52

Przedszkole nr 52

Bezpieczne Dziecko 2023/2024 – NNW + OC bez konieczności zawierania polisy!

Szanowni Państwo, Gestum Broker zaprasza do 8.Edycji Ogólnopolskiego PROGRAMU BEZPIECZNE DZIECKO 2023/2024! Z radością informujemy, że w ostatnich dniach dołączył do naszego Programu nowy partner Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji Allianz Polska S.A., dając tym samym możliwość wyboru oferty, spośród dwóch propozycji (TUZ Ubezpieczenia oraz Allianz) i łącznie ośmiu wariantów ubezpieczenia.

W ramach Programu BEZPIECZNE DZIECKO, zarówno oferta TUZ Ubezpieczenia jak i TUiR Allianz SA zakłada następujące parametry:

 • – Ochrona na całym świecie 24 h m.in. szkoła, wakacje, wycieczki szkolne
 • – Uprawianie sportów rekreacyjnych
 • – Wyczynowe uprawianie sportu
 • – Klauzula Obrony Koniecznej
 • – Ubezpieczenie może działać od pierwszego dnia życia dziecka
 • – Obsługa VIP dla Ubezpieczonych – bezpośredni kontakt do Opiekuna ubezpieczenia
 • – Pełne wsparcie Brokera w procesie likwidacji szkód

TUZUbezpieczenie obejmuje dzieci, młodzież, a także studentów do 26 roku życia. Korzystając z oferty TUZ możesz liczyć m.in. na wsparcie w przypadku poważnego zachorowania, leczenia uciążliwego w następstwie nieszczęśliwego wypadku, na zwrot za okulary, aparat ortodontyczny etc. Możesz skorzystać z Pakietu KLESZCZ, czyli zwrotu za wizyty lekarskie, badania, antybiotykoterapię oraz wielu innych świadczeń. Szczegóły znajdują się w ulotce.AllianzUbezpieczyciel oferuje ochronę do 25 roku życia i obejmuje następstwa nieszczęśliwych wypadków na całym świecie. Ubezpieczenie jest rozszerzone o świadczenie Ochrona Ubezpieczonego Dziecka w sieci, a także pokrywa koszty korepetycji. Dodatkowo w zakresie ubezpieczenia pojawiły się świadczenia min. tj. zwrot kosztów operacji plastycznych powstałych w wyniku wypadku oraz urazy narządu ruchu inne niż złamanie, zwichnięcie lub skręcenie (wymagane unieruchomienie narządu ruchu z zalecenia lekarza w sposób ciągły). Szczegółowy wykaz świadczeń znajduje się w załączonej ulotce.Przy wyborze oferty prosimy zwrócić uwagę na wysokość sum ubezpieczenia, w szczególności w Uszczerbku na zdrowiu w następstwie nieszczęśliwego wypadku, a także na rodzaj świadczeń.W ramach Programu BEZPIECZNE DZIECKO można skorzystać z ubezpieczenia NNW dla Dzieci i Młodzieży, NNW dla Personelu Oświaty, NNW Dorosłych oraz OC w życiu prywatnym, OC dla Personelu Oświaty i OC Placówki Oświaty.SKORZYSTAJ Z NAJLEPSZEGO UBEZPIECZENIA DLA SWOJEGO DZIECKA! Jak skorzystać z Programu?UWAGA! Placówka oświaty nie zawiera umowy ubezpieczenia ubezpieczenia (Dyrekcja nie podpisuje polisy). Prosimy o informację zwrotną w przypadku potrzeby dostarczenia deklaracji formy tradycyjnej, jeżeli ubezpieczanie nie będzie funkcjonowało przez Internet.

Jak kupić ubezpieczenie online?Proces zakupu przejdziesz szybko w kilku prostych krokach:

 1. WEJDŹ NA STRONĘ www.gestumbroker.pl/bezpieczne_dziecko i kliknij w wybrany przez siebie kafelek:  NNW Dzieci i Młodzieży / NNW Personelu Oświaty / OC personelu oświaty (każdy rodzic / pracownik oświaty samodzielnie);
 2. WYBIERZ WARIANT i kliknij Kup online;
 3. WYPEŁNIJ FORMULARZ I ZAPŁAĆ – certyfikat zostanie wysłany na wskazany email.

PROGRAM UBEZPIECZENIA OC PERSONELU OŚWIATYDodatkowo w ramach PROGRAMU BEZPIECZNE DZIECKO Pracownicy Placówki mogą skorzystać z bardzo atrakcyjnego ubezpieczenia OC PERSONELU OŚWIATY (dyrekcja, nauczyciel, pozostały personel). Składki już od 10 zł za rok! W załączeniu przesyłamy ulotki informacyjne dotyczące programu NNW oraz OC gdzie znajduje się pełna informacja jak przystąpić do ubezpieczenia.Ulotkę należy rozesłać/rozdać/udostępnić rodzicom oraz personelowi placówki. Prosimy o kontakt z Opiekunami Programu w następujących przypadkach:

 • gdy Ubezpieczającym ma być Placówka, Rada Rodziców (Dyrekcja, Przewodniczący Rady Rodziców podpisuje polisę);
 • w przypadku chęci skorzystania z „tradycyjnej formy ubezpieczenia” czyli na podstawie listy osób zgłaszanych do ubezpieczenia;
 • w celu nadania spersonalizowanego KODU dostępu widocznego na Ulotce;
 • w przypadku chęci skorzystania z ubezpieczenia OC placówki;
 • w przypadku chęci otrzymania ulotek w języku ukraińskim i angielskim.

UWAGA! Nowe warunki Allianz będą dostępne na platformie w drugiej połowie sierpnia.

Masz pytania?Obraz usunięty przez nadawcę. mailbezpiecznedziecko@gestumbroker.plObraz usunięty przez nadawcę. telefon 668 197 967, 694 450 244, 600 484 109  (PON – PT 8-16)

Z pozdrowieniami

Zespół Gestum Broker

Skip to content