Przejdź do treści

Przedszkole nr 52

Przedszkole nr 52

Zaproszenie na zawody „FOKI NA START”

„FOKI NA START” – Zawody pływackie dla najmłodszych

Dwa razy w roku, poza Grand Prix Ursynowa w pływaniu, organizujemy również zawody dla najmłodszych dzieci, które zaczynają swoja przygodę z pływaniem. Dlatego z wielką przyjemnością zapraszamy na drugie w tym roku  „FOKI NA START” – Zawody pływackie dla najmłodszych.

Startujemy o godz. 10:30 już 22 października 2022 na Pływalni Koncertowa. Zapisy ruszyły i trwać będą do 19 października 2022 (środa) do godziny 13:00.

Impreza ma w dalszym ciągu znamiona najbardziej rodzinnego wydarzenia wśród wydarzeń organizowanych przez Ursynowskie Centrum Sportu i Rekreacji. Dlatego mamy nadzieję, że uda się namówić najmłodszych pływaków na udział w tym bardzo radosnym wydarzeniu.

Do wykonania są dwie konkurencje: pływanie na brzuchu i pływanie na plecach. W obydwu przypadkach to dystans 25 m z możliwością wykorzystania przyborów wypornościowych („makaronu” lub deski). Dopuszczana jest asekuracja rodzica.

       Zwycięzcami zostaną zawodnicy, którzy uzyskają łącznie najlepszy czas w obu konkurencjach. Dla wszystkich dzieci przewidziany będzie słodki poczęstunek, pamiątkowe dyplomy oraz medale.

Czekamy na Wasze zgłoszenia. Regulamin zawodów oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie

Skip to content